Правила бонусної системи

 • Щоразу купуючи у мережі ресторанів щасливих людей Confetti, Ви отримуєте 10% або 20% від суми покупки, в залежності від номіналу бонусної картки, та навіть 5% на спецпропозиції (Бізнес Ланч, Сніданки тощо). Покупки повертаються до Вас у вигляді бонусів на картку «#бонуси Щастя». 1 бонус – 1 гривня!
 • Ви можете скористатися бонусами наступного дня після здійснення покупки у будь-якому з ресторанів Confetti та оплатити бонусами до 50% рахунку, за умови активації картки за допомогою підтвердження мобільного номеру телефону шляхом CallID (ідентифікація за допомогою автодозвону).
 • Ви можете зробити термін дії бонусів НЕСКІНЧЕННИМ. Для цього достатньо завітати до будь-якого з ресторанів Сonfetti 1 раз у 2 місяці хоча б на каву інакше, згідно з умовами програми лояльності, бонуси згорять. Термін дії бонусів 2 місяці з моменту їх нарахування. Подовжити термін дії бонусів можливо відвідавши Confetti мінімум 1 раз у 2 місяці.
 • Беручи участь у програмі лояльності «#бонуси Щастя» Ви маєте можливість отримувати додаткові бонуси під час акцій, вигідні пропозиції та привілеї.
 • Картка «#бонуси Щастя» діє в усіх ресторанах мережі Confetti, незалежно від місця її придбання.
 • Власники дисконтних карток автоматично беруть участь у бонусній програмі шляхом обміну карток. Власники 0%, 5%, 10% дисконтних карток отримують 10% бонусну картку, власники 15% та 20% отримують 20% бонусну картку. Обміняти картки можна в будь-якому з ресторанів мережі Confetti включно по 31 березня 2019р. Без обміну дисконтну картку буде заблоковано.
 • Зберігай свою можливість отримувати 20% бонусів! Для цього достатньо завітати до будь-якого з ресторанів Сonfetti мінімум 1 раз у 3 місяці хоча б на каву інакше, згідно умовам програми лояльності, 20% картка перейде на рівень 10% без права повернення. Отримати 20% бонусну картку може тільки власник 15% або 20% дисконтної картки, шляхом обміну.
 • Обмінюючи дисконтну картку на бонусну, кожен отримує знижку на сьогоднішнє замовлення та бонуси на наступне. Обмін діє лише до 31 березня 2019р.
 • Зареєструватися у програмі лояльності Ви зможете, здійснивши покупку на 250 грн, або шляхом придбання картки «#бонуси Щастя» за 4,99 грн та моментальною компенсацією у вігляді 10 бонусів на бонусний рахунок, якими Ви зможете скористатися вже наступного дня.
 • Накопичення бонусів здійснюється вже при першій покупці, списання бонусів можливо наступного дня, за умови активації картки за допомогою мобільного телефону. На 1 мобільний телефон можливо зареєструвати тільки одну бонусну картку «#бонуси Щастя». В одному чеку можливо як списувати, так і накопичувати бонуси. Бонуси накопичуються на суму чека, сплачену грошима (за вирахуванням суми списаних бонусів та інших знижок).
 • Після активації картки Ви зможете стежити за кількістю своїх бонусів у чеку після кожної покупки, у особистому кабінеті на сайті confetti.in.ua та запитавши у офиціанта.
 • Моментально зареєструватися у програмі лояльності «#бонуси Щастя» Ви зможете у будь–якому з ресторанів Confetti, звернувшись до офіціанта, або у особистому кабінеті на сайті confetti.in.ua. Також є можливість заповнення паперової анкети та отримання реєстрації протягом 2-х тижнів.
 • Детальніше про програму лояльності «#бонуси Щастя» від Confetti Ви зможете дізнатися на сайті confetti.in.ua, або з рекламних матеріалів у ресторані.